menu
sluiten
✕

Waterhuys | r4926484 | Te koop | Huis-Alhaurín de la Torre

✖

Vraag hier de adresgegevens aan!

✖

Uw beschikbare bezoekmomenten

In prijs verlaagd: deze grote, multifunctionele villa te koop in Alhaurín de la Torre (wijk El Lagar). De villa is onlangs getaxeerd op 954.000 euro. De eigenaar is zeer gemotiveerd om te verkopen.

U kunt hier wonen met een groot gezin, of uw bedrijf runnen van een bedrijf vanuit huis. Er is namelijk een onafhankelijk appartement onder het huis.
Het heeft in totaal 6 slaapkamers, 5 badkamers, 2 keukens, veel berging, verschillende terrassen verdeeld over 3 verdiepingen, inclusief de onafhankelijke basement. De villa heeft 425 m2 bebouwd.

U betreedt de hoofdwoning via een mooie oude deur en komt binnen in de hal. Aan de rechterkant vindt u de mooie grote keuken met opbergruimte en badkamer. Het grenst aan de grote salon. In het woongedeelte is veel lichtinval, een goed werkende open haard. Vanuit deze woonkamer heeft u aan de achterzijde toegang tot een werkkamer en aan de linkerzijde heeft u nog een slaapkamer en de trap naar boven. Boven vindt u 3 slaapkamers - gedeeltelijk ensuite en met balkons met prachtig uitzicht op de omgeving.
Vanuit de woonkamer heeft u via een mooie oosterse trap toegang tot het zwembad en de barbecue. Er is ruimte voor meer dan 10 gasten en een buitentoilet.
Onder het huis is een souterrain met een fitnessruimte en een fitnessruimte met airconditioning, een keuken met bar en een pooltafel. En 2 slaapkamers en een badkamer. Deze kan omgebouwd worden in een eigen kantoor of bedrijf om vanuit huis te werken.

De perceelgrootte is 1219 m2 en heeft een groot zoutwaterzwembad. is omgeven door een mooie tuin met citroen, sinaasappel, banaan, nisperos, druiven enz.
Het is gelegen in Alhaurin de la Torre naast de fantastische Jardin Oriental. Zeer mooie en rustige omgeving. Slechts 5 minuten lopen naar vele winkels en bars.
Op ‌slechts ‌10 ‌minuten ‌rijden ‌van de ‌internationale ‌luchthaven ‌van ‌Malaga en de ‌stranden van de Costa del ‌Sol ‌in het buitenwijk Alhaurin ‌de ‌la ‌Torre ‌vindt ‌u ‌deze ‌villa.

Woning Kenmerken

Algemene info

Adres Alhaurín de la Torre
Type Villa
Woongedeelte 442 m²
Referentie Huis-Alhaurín de la Torre
Prijs € 850.000

Details

Bewoonbare opp. 442 m²
Slaapkamers 6
Badkamers 5
Tuin Ja
EPC In aanvraag
Unieke code In aanvraag
Ligging Stad, Dichtbij winkels, Dichtbij stad, Dichtbij scholen, Dichtbij bos, Urbanisatie
Zonorientatie Oosten, Zuidoost, Zuid, Zuid West
Huidige Staat Goed
Zwembad Privé
Klimaatbeheersing Airconditioning, Open haard
Uitzicht Tuin, Zwembad, Binnenplaats, Stedelijk, Straat
Overdekt terras Ja
Inbouwkasten Ja
Nabij vervoer Ja
Privé terras Ja
Gasten appartement Ja
Berging Ja
Bijkeuken Ja
Ensuite badkamer Ja
Gehandicapten toegang Ja
Bar Ja
Barbecue Ja
Dubbele beglazing Ja
Kelder Ja
Optische vezel Ja
Meubilering Gedeeltelijk gemeubileerd
Keuken Volledig ingericht
Tuin Privé, Eenvoudig onderhoud
Beveiliging Omheind complex, Deurbel met intercom
Parkeergelegenheid Onoverdekt, Meer dan een, Privé
Voorzieningen Elektriciteit, Drinkwater, Fotovoltaïsche zonnepanelen, Zonne-energie water verwarming
Categorie Vakantiehuis, Investering, Bestaande bouw

Neem contact met ons op

Hallo, kan ik u ergens mee helpen? ✕

✕

Hallo!

Kan ik u ergens mee helpen?


Een vrijblijvende schatting?
Chat met ons
Mail ons

info